Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie: Kosiniak-Kamysz obiecuje filie Kancelarii Prezydenta w 49 miastach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2020 r. o 12:30 Powrót do artykułu
2 mld zł na propagandę na tvpis zamiast na onkologię, nie głosuje na Dudę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS podniósł wiek emerytalny rolnikom! Duda nie ma mojego głosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostałem ani grosza za ASF, wypłaty e agencji opóźnione! Tak działa PiS? Nie zagłosuje już na nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytura bez podatku to 195 zł miesięcznie dla mnie! Jestem ZA! Kosyniak ma mój głos!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na Kosiniaka bo będzie samodzielny, a nie podpisywał wszystko co mu Każe prezes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie wg sondaży tylko Kosiniak pokonuje Dudę w 2 turze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za samo przywłaszczenie składek obywateli z OFE i niekorzystną długoletnią umowę gazową z Rosją mafia PO/PSL powinna być zdelegalizowana - bezterminowo.
 Dkaczego debilu  z farmy troli plujesz jadem jak to co wypisujesz nie jest prawdą, ile ci za takie oszcerstw płacą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pos rane pomysły nie biorą się z głowy lecz z drugiego końca. Kamysz zastając prezydentem otwiera 49 kancelarii prezydenckich bo już wie, że zatrudni tam swojaków znaczy ZSL-owców. Na to będzie mu potrzebne dodatkowe 20 miliardów pln by to wszystko karmić w terenie więc podniesie wiek emerytalny i podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pos rane   pomysły nie biorą się z głowy lecz z drugiego końca. Kamysz zastając prezydentem otwiera 49 kancelarii prezydenckich bo już wie, że zatrudni tam swojaków znaczy ZSL-owców. Na to będzie mu potrzebne dodatkowe 20 miliardów pln by to wszystko karmić w terenie więc podniesie wiek emerytalny i podatki.
 Pieprzysz dziadku, jak porąbany, idź do lekarza niech ci leki przypisze na miażdżyce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "rolnika z lubelskiego". PiS obniżył wiek emerytalny większości płacącej duże składki -/1200 zł/mies/- w ZUS i zrównał wiek emerytalny "rolników" płacących symboliczne składki -/1200 zł/rok!!!/-do poziomu tych z ZUS-u- czyli 60 lat. Teraz pytanie-co by było gdyby rząd nałożył na rolników składkę 1200 zł/mies taką jaką płacą "zusowcy"? Dlaczego do tej pory nie zlikwidowano KRU-su i tych śmiesznie niskich składek a takich samych emerytur co z ZUS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało mi się, że Państwo Kosiniakowie to ludzie kulturalni, ale niestety bardzo się zawiodłam ich prostactwem i chamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL zawsze w wyborach startował samodzielnie z hasłami niezależności. Po wyborach zawsze jednak dla stanowisk kumał się z wygranymi i współtworzył rządy. Skąd pewność, że tym razem też tak nie będzie? Że po ew. wygranej kandydat PSL nie skuma się z PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostackie zachowania na wysokości 150cm na bardzo wysokich obcasach. Jednak coś jest w tych kompleksach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało mi się, że Państwo Kosiniakowie to ludzie kulturalni, ale niestety bardzo się zawiodłam ich prostactwem i chamstwem.
 Bożenka, kobieta w okresie przekwitu nie powinna zabierać głosu, bo ma wypaczony obraz rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Czarzasty to zwykły jam i słoma mu z butów wychodzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można ufać politykowi który rozwiódł się z żoną dla młodszej???? Ufać komuś,kto zmniejszył zasiłek pogrzebowy? Ufak komuś kto podnosi o kilkanascie lat wiek emerytalny? Kto podprowadził podatnikomi zebrane w OFE środki ? Raczej nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za samo przywłaszczenie składek obywateli z OFE i niekorzystną długoletnią umowę gazową z Rosją mafia PO/PSL powinna być zdelegalizowana - bezterminowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cejrowski: PSL jest jak prostytutka, daje każdemu, byleby zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Deklaracji ideowo-programowej ZSL zaprzeczono całej niepodległościowej tradycji w ruchu ludowym, odwołując się zarazem do stworzonej przez agentów sowieckich NPCh i WL. Uznano dominację PZPR..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Siła PRL wykuwa się pod przewodem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR)  jako czynnej współpracy Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego..." - zdrajcy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...